Yatırımlar
Yatırımlarımız
Yeşil Holding A.Ş., halka açık iştirakler ve diğer ortaklıklara sahip Yeşil Şirketler Topluluğu’na bağlı tüm şirketleri temsil eden, çatıyı oluşturan ana şirkettir. Holding’in temel ilgi alanı ve hedefi Türkiye’nin hızla büyüyen sektörlerinde ilerlemek, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde öncü ve lider konumda yer almaktır. Bugün Yeşil Holding, Gayrimenkul Geliştirme, İnşaat, Enerji, Üretim, Telekomünikasyon ve Hizmet sektörleri olmak üzere toplam beş ana sektörde faaliyet göstermektedir. Özellikle Gayrimenkul Geliştirme, İnşaat ve Enerji sektörlerine yoğunlaşan Yeşil Grubu, son 5 yıl içinde bu alanlara yaptığı yatırımlarla ciddi bir büyüme elde etmiştir.
 
İMKB’de işlem gören dört şirketi de bünyesinde bulunduran Yeşil Holding, 1948 yılından bu yana sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ortaklıkları, köklü markaları ve faaliyet gösterdiği sektörlerde gerçekleştirdiği ilkler sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan şirketler arasında yerini almıştır.
 
Yeşil Grubu, ilkeleri ve misyonu doğrultusunda, çalışanları ile birlikte doğru stratejileri belirleyerek tüm paydaşlarına nitelikli ürün, hizmet ve projeler sunmak için çalışmakta, yatırımcılarına en büyük katma değeri sağlamayı hedeflemektedir.

Önemli bir grup sinerjisine sahip olan Yeşil Holding, bünyesinde bulunan tüm şirketlerin gücü ve sinerjisi ile daha da büyüyüp güçlenerek gerek faaliyet gösterdiği sektörlere gerekse ülke ekonomisine katkı sağlamak üzere yoluna devam etme karar ve azmindedir.
   
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Yeşil Holding
Aydınlatma Metni | Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi, İmha ve Çerez Politikası | KVKK Başvuru Formu